Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [608]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Відкрита виховна година на тему: «Митці рідного краю».

 

21 грудня на базі Багатопрофільного навчального центру професійної освіти у Черкаській області відділення м.Ватутіного пройшла відкрита виховна година на тему: «Митці рідного краю».

      Класний керівник групи 17/2 Тарнавська Людмила Петрівна разом з учнями групи  розпочала її піснею «Десь по світу».

Мета виховного заходу була спрямована для того, щоб привити любов учнів до української культури, її творів, мистецьких проявів, поглиблення знання в своїх героях, знання їх в обличчя. Розширення горизонтів  в знанні історії культури рідного міста.  Учнями була проведена дослідницька робота по митцям рідного краю.

 Людмила Петрівна говорила з учнями  про нашу любу неньку Україну, а саме про тих людей, які жили і живуть в нашому краї  м.Ватутіне та навколишніх районах, селах, містах поблизу. А також про  людей, які зробили,  чи роблять неоціненний вклад в історію мистецтва нашої Держави сьогодні.

На  початку учні розбирались  – хто ж такий митець?

І що таке мистецтво. Де ми  можемо зустрітися  з мистецтвом чи митцем ?

Робили висновки: Отже митець це не лише письменник, поет чи музикант – це людина професіонал своєї справи, ним може бути кожен і танцюрист і музикант і скульптор і архітектор і навіть ми з вами, якщо робимо вклад в мистецтво….

То хто вони митці рідного краю? Відповідь на це учні надали нам в пошукових роботах, які самі підготували.

Вони  зачитували  свої доповіді. Паралельно йшло висвітлення матеріалу на презентації.

Шинкаренко Ярослава розпочала доповіддю про почесного мешканця нашого міста ПАНЗЮКА Михайла Степановича – заслуженого  працівника культури України, художнього керівника народного аматорського естрадного оркестру Угольок», композитора.

Тюленєва Валерія  розповіла нам про  педагога, краєзнавця, журналіста  - БУРІЯ  Валерія  Михайловича.

Герасимчук Юлія розповіла про свою подружку зі школи Вікторію  ПЛАХОТНЮК – Переможницю Всеукраїнського конкурсу "Диво-дитина" (2013), зачитала її вірша.

Людмила Петрівна розповіла нам про дитячу школу мистецтв, показала відео  яке всіх занурило в класи музичної школи, де лунала музика, проходило навчання молодих талантів.

Кулеба Оксана і Барчук Діана підготували відеорепортаж з станції юних техніків СЮТ, всіма матеріалами з ними поділився директор станції Ткаченко В. Цю тему дівчата вибрали не даремно, мама Діани працює там заступником директора і вони могли заглянути за лаштунки всього навчального процесу.

Наше місто налічує в собі більше 4 танцювальних гуртків і танцювальну студію…тож всією групою ми спробували заглянути  за куліси переглядаючи добірку фото з тренувань та атестації молодих танцюристів.

Про танцювальну студію Dens Pro Stele розповів Гуріненко Євген  - так як сам є частинкою цього танцювального клубу, він також розповів про своїх тренерів – Ольгу ОЧКАСОВУ та Дмитра БУТЕНКО, які є подружжям і мешкають у нашому м.Ватутіне.

В ході доповідей несподіванкою стала що в групі навчається юна поетеса Яна ШЕЛЕСТ, яка готує до видачі  свою збірку і вже займала призові місця на митецьких конкурсах Українського масштабу в м.Львів 2015р. Яна люб’язно поділилась з нами своєю творчістю і зачитала власного вірша.

В ході пошукової діяльності учні віднайшли той факт, що їх класний керівник Тарнавська Людмила Петрівна теж має свій вклад в мистецтво Української культури, в 1998 році її робота зайняла перше місце в обласному конкурсі митців Черкаської області присвячена Т.Г.Шевченко. Вона закінчила як музичну школу за класом домра, так і художню школу мистецтв. ЇЇ роботи були представлені на виставці у класі. Вона радо поділилася з нами своїми спогадами про перемогу. Також Шелест Яні вдалося віднайти той факт, що Людмила Петрівна пише вірші, тож класний керівник декламувала один зі своїх віршів.

В групі навчаються діти які співають та танцюють, мають високі нагороди і гранти, всі вони ділилися своїми спогадами і жваво відповідали на питання які ж самі собі задавали.

Суханова Ніна яка займається вокалом несподівано для всих не стала розповідати про свої досягнення, а їх у неї чимало. Вона взяла інтерв’ю  у своєї  старшої сестри БАЙРАК Юлії  та її чоловіка.  Тим самим перенесла нас у світ посмішок, художньої майстерності, саржу.

Оришеч Анастасія розповіла нам про  ЛЮТОГО Василя Івановича, який родом з міста  Звенигородка: бандуриста,  народознавеця, рок-музиканта, композитора, поета, автор 300 музичних творів.  Ми мали змогу прослухати відеозапис його виконання «Меч Арея».

Брусліновська Крістіна розповіла нам про свою улюблену, але нажаль вже покійну вчительку, Любов Михайлівну БІЛОЗЕРСЬКУ, віддмінника освіти, заслуженого вчителя України 1992р. Зачитала нам свого улюбленого вірша який написала Любов Михайлівна.

Капацина Катерина та Кухта Дар’я заглибили нас в світ мистецтва, батьківського наставництва познайомивши нас з Михайлом  ІВАНЧЕНКОМ.  

А Голуб Анна декламувала нам свої улюблені вірші Ігоря ЗАБУДСЬКОГО, українського поета, прозаїка, художника, члена Національної спілки письменників України. На розгляд присутнім були представлені фото копії його малюнків – де ліс немов ожива.

Загалом всі ми заглибились в ту атмосферу митецького фанатизму, краси і радості.

 На закріплення матеріалу пригадали  видатних постатей і діячів нашого Черкаського регіону  розгадуючи кросворд.

Після того, як учні розгадали кросворд Людмила Петрівна запропонувала  пригадати письменників, митців, музикантів, журналістів родом з Черкащини, які стали відомими поза межами нашого регіону.

Вона розповідала що це за люди, а учні їй у цьому допомагали.

 

 

  1. Андрій Хливнюк
  2. Ірена Карпа
  3. Айна Гассе
  4. Олег Винник
  5. Наталія Заболотна
  6. Оксана Соколова
  7. Артем Чех
  8. Тарас Шпіра
  9.  Юлія Галушка
  10.  Василь Шкляр
  11.  Даша Коломієць
  12. Сашко Лірник
  13. Святослав Михайлюк
  14. Артем Іванов
  15. Тетяна Богдан
  16. Альона Омаргалієва
  17.  Катерина Ніконова
  18. Микола Томенко
  19. Олександр Скічко
  20. Анна Панова

У виконанні учнів  групи прозвучала пісня «Мій рідний край».  (під час виконання пісня, на мультимедійній дошці йшов  відео ролик про пам’ятні місця м.Ватутіного, фотоматеріали журналіста м.Ватутіне Бурія, та вірші про рідний край).

Добігла  закінчення виховна година в кожного з нас виникло почуття гідності, любові і відданості землі на якій ми живемо.

Людмила Петрівна побажала всім шанувати  людей навколо себе і в світі, любити життя, втілювати свої мрії, бути людяними, відкритими і творити.  

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: ПТУ№2 (22.12.2017)
Переглядів: 1442 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
 
 
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz